Наша
робота
Торгівля електроенергією
Перехід на постачання електричної енергії – це сучасний підхід побудови партнерських відносин між Постачальником та Споживачем. Наше підприємство забезпечує якісне обслуговування та прозору роботу.

Підготовка кваліфікованого споживача
В рамках цієї послуги пропонується комплекс організаційних і технічних заходів для побудови АСЗД (Автоматизованої системи збору даних). В першу чергу отримання статусу кваліфікованого споживача електричної енергії є необхідним в умовах швидкого розвитку ринку електричної енергії, побудови сучасних взаємовідносин між постачальником і споживачем.

Оператор даних комерційного обліку
Надаємо послуги Оператора даних комерційного обліку у щодобовому режимі 24/7.Створення електропостачальної компанії
Проводимо комплекс заходів з реєстрації нового Учасника ринку для закупівлі електричної енергії без посередників!
Якщо у Вас виникли спірні питання з постачальниками електричної енергії, розподільчими компаніями та іншими суб'єктами, ми Вам допоможеио, наші експерти мають великий успішний досвід врегулювання спірних ситуацій з енергопостачання і готові надати Вам допомогу у вирішення питань.
Адміністративний енергоконсалтинг
Енергозабезпечення підприємств – складний процес. Для його здійснення необхідно володіти спеціальними знаннями, а також мати успішний досвід взаємодії з електропостачальними та розподільчими компаніями.
Невеликим компаніям, немає необхідності тримати штат співробітників, який буде відповідати за ряд поточних питань у відносинах з електропостачальною та розподільчою компаніями.
Наша компанія, володіючи значним досвідом роботи в цій галузі, пропонує споживачам виключити ризик прийняття невірних рішень, отримавши консультацію у наших фахівців.

Наша компанія для економії вашого часу готова взяти на себе всю процедуру взаємодії з мережевими компаніями. При цьому вибудувавши весь процес технологічного приєднання найбільш вигідним для споживача.


Будівництво мережевих ФЕС на
власне споживання
Це звичайна мережева станція, така ж, як і для роботи за “зеленим” тарифом. Єдина відмінність – наявність SmartMeter’а – обмежувача вироблення енергії за відсутності споживання. Є споживання – станція генерує енергію. Немає споживання – станція не працює.
Будівництво приватних ФЕС
Приватна сонячна мережева фотоелектрична станція під ключ!
Економія коштів на сплату за електричну енергію власного споживання та отримання прибутку за рахунок продажу зайвої електричної енергії по зеленому тарифу на Україні. Бізнес, що не потребує Вашого часу!