ТОВ "ЦЕНТРЕНЕРО" відзначили маленький ювілей !!!

17 жовтня в селі Северинка була запущена сота приватна електростанція побудована компанією.

У нас не так давно функціонує даний напрямок (менше одного року), початок будівництва перших електроустановок, що виробляють електроенергію з відновлюваних джерел датований листопадом 2016 року.

За цей період була створена потужна матеріально-технічна база зі складом і службою логістики, монтажні бригади пройшли спеціальне навчання 100 раз закріпили теорію на практиці, 100 раз успішно пройдена процедура приєднання потужності і укладення договору купівлі-продажу електроенергії з приватними особами, розроблені різні варіанти конструкцій і кріплень власного виробництва і навіть автоматизація конструкцій для уловлювання оптимального сонця вже не проблема і зараз успішно проходить необхідні випробування перед початком виробництва.

Наш досвід спрямований перш за все на якість виконання послуги. Ми не хочемо зайняти сегмент постачальника обладнання, бути монтажною організацією або представляти консалтингові послуги зі здачі об'єктів в експлуатацію! Нашим завданням є зручність для клієнта! Комплекс під ключ, з гарантованими термінами і без "накладних" витрат.

Використовуючи найкраще обладнання класу tier 1 в комплекті з інверторами, що найбільш ефективно працюють в наших (не завжди ідеальних) зовнішніх мережах, ми постійно впроваджуємо технології, які значно зменшують вартість рішень для кінцевого покупця!

Хочеться тільки додати, що це не просто виконаний об'єм, не кількість проданих станцій а наш внесок в розвиток відновлюваної енергетики, показник праці та оцінка нашої кропіткої роботи! Сподіваємося що і далі наша компанія буде відповідати Вашим високим вимогам і заслуговувати щиру подяку клієнтів.