Наша
робота
Торгівля електроенергією
Перехід на постачання електричної енергії – це сучасний підхід побудови партнерських відносин між Постачальником та Споживачем. Наше підприємство забезпечує якісне обслуговування та прозору роботу.


Підготовка кваліфікованого споживача
В рамках цієї послуги пропонується повний спектр організаційних і технічних заходів. В першу чергу для отримання статусу кваліфікованого споживача електричної енергії та в умовах швидко розвивається ринку, побудови сучасних взаємин між постачальником і споживачем на сьогоднішній день створена відповідна нормативна база, яка передбачає певну конкурентне середовище, у якій найбільш цінним учасником виступає споживач.


Моніторинг підприємства
Глибокий аналіз структури комерційного обліку, визначення необхідних заходів з технічної підготовки в рамках переходу до постачання електричної енергії з ОРЕ України. А також у зв'язку зі складним ціноутворенням, з участю багатьох складових величин, які формуються індивідуально для кожної групи споживачів на ряду з регіональними і сезонними особливостями, основним розділом роботи виступає визначення ефективності підприємства в розрізі цінової різниці за попередні розрахункові періоди.


Аутсорсинг по впровадженню моделі закупки електричної енергії на ОРЕМ України або створення електропостачальної компанії
Комплекс заходів, та повний супровід по узгодженню і врегулюванню початку поставок електричної енергії з Оптового ринку електричної енергії України.


Послуга оператора для працюючих членів ОРЕ України
ТОВ "ЦЕНТРЕНЕРГО" є оператором АСКОЕ для діючих членів Оптовго ринку електичною енергії України.
Виконання умов необхідних договорів, за якістю та термінами, а також проходження планових перевірок з боку державних структур під час роботи на Оптовому ринку – непросте завдання. Отже, після впровадження моделі закупівлі електричної енергії на ОРЕ України, стане питання про кваліфікований склад і відповідальності цільового персоналу.
Учасники підприємств, які мають намір ефективно розпоряджатися трудовими ресурсами і вберегти себе від непередбачених труднощів і незапланованих витрат, можуть укласти договір з нашою компанією на операторські послуги.


Адміністративний енергоконсалтинг
Енергозабезпечення підприємств – складний процес. Для його здійснення необхідно володіти спеціальними знаннями, а також мати успішний досвід взаємодії з енергопостачальними компаніями.
Невеликим компаніям, немає необхідності тримати штат співробітників, який буде відповідати за ряд поточних питань у відносинах з енергопостачальною компанією.
Наша компанія, володіючи значним досвідом роботи в цій галузі, пропонує споживачам виключити ризик прийняття невірних рішень, отримавши консультацію у наших фахівців.


Якщо у Вас виникли спірні питання з постачальниками електричної енергії, електромережевими компаніями та іншими суб'єктами, ми Вам допоможеио, наші експерти мають великий успішний досвід врегулювання спірних ситуацій з енергопостачання і готові надати Вам допомогу у вирішення питань.


Технічний енергоконсалтинг
Наша компанія для економії вашого часу готова взяти на себе всю процедуру взаємодії з мережевими компаніями. При цьому вибудувавши весь процес технологічного приєднання найбільш вигідним для споживача.


Технічний консалтинг для нових електростанцій
Для клієнтів, які мають намір виробляти електричну енергію для продажу із застосуванням зеленого тарифу основними перешкодами є не будівництво станції, а проходження необхідних адміністративних процедур, від яких і залежить початок функціонування бізнесу. Для цього у нас існує рішення, яке забезпечить впорядковане проходження всіх необхідних заходів від розробки необхідної технічної документації до укладення договору з ДП «Енергоринок» та початок продажу електричної енергії.


Послуги Оператора АСКОЕ для генеруючих компаній
Для урахування обсягу перетікання електричної енергії між виробниками та постачальниками, на межі ОРЕ, встановлюються автоматизовані системи комерційного обліку електричної енергії (АСКОЕ). У кожної АСКОЕ на кордоні з ОРЕ повинен бути свій Оператор, який підпорядковується Головному Оператору (ОРЕ) і виконує всі необхідні технологічні функції. Маючи значний багаж галузевого досвіду, наш операторський відділ готовий прийняти ці функції з юридичною відповідальністю в потрібному обсязі.


Будівництво електростанцій відновлюваної енергетики
Наша компанія розпочала свою діяльність в сфері відновлюваної енергетики з введення в експлуатацію великих промислових електростанцій, що дозволило налагодити міцні стосунки з імпортерами обладнання для сонячних електростанцій. З виходом нового порядку, який призначений для стимулювання розвитку відновлюваної енергетики в Україні, ми глибоко вивчили необхідні складові і вже в кінці 2016 року успішно реалізували ряд проектів по будівництву приватних електростанцій потужністю до 30 кВт.