Про нас
ТОВ «ЦЕНТРЕНЕРГО» є учасником ринку електричної енергії України та відповідає усім вимогам Нового ринку електричної енергії. Свою діяльність компанія розпочала ще у 2011 році та додала усіх зусиль для створення конкурентного середовища, яке маємо із запровадженням Нової моделі ринку. Спочатку ми працювали координаторами проектів для потужних виробничих об’єднань по переходу на Енергоринок України, щоб купувати великі обсяги активної електроенергії без посередництва «Обленерго». Першу ліцензію на постачання електричної енергії, ще тоді за нерегульованим тарифом, було отримано для групи компаній розгалуженого виробництва у Кіровоградській області в 2011 році з загальним об’ємом 2 млн кВт.год на місяць. Ще через рік обсяг вже становив більше 5 млн кВт.год. на місяць.

Результатом переходу до такого електропостачання для компаній-споживачів було зменшення вартості електричної енергії до 10%. Адже усе дуже просто! Електропостачальник, який не здійснює постачання електроенергії населенню та захищеним категоріям споживачів, а орієнтований лише на потужних промислових споживачів, при формуванні своїх тарифів не враховує витрати на перекриття субсидій та ризики від несплати за електроенергію споживачами, які про це не дбають. Тож досягнувши успіху, у 2015 році засновники ТОВ "ЦЕНТРЕНЕРГО" дійшли висновку про початок постачання електричної енергії лише потужним промисловим споживачам, для котрих буде важливо зменшити витрати на виробництво своєї продукції.

Завдяки такій стратегії зараз у новій моделі ринку "балансуюча група" нашої компанії складається лише з промисловості. Тому в нових умовах, споживачі ТОВ "ЦЕНТРЕНЕРГО" мають значні переваги, якісніші послуги та порівняно нижчий тариф!

У 2017 році відповідно до нових вимог ТОВ "ЦЕНТРЕНЕРГО" отримали ліцензію електропостачальника, а згодом відповідно до нового порядку 16.10.2018 року Постановою НКРЕКП за №1215 було затверджено видачу нової ліцензі на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу.


Постанова НКРЕКП

Сьогодні, ТОВ «ЦЕНТРЕНЕРГО» - це компанія що динамічно розвивається. За рахунок нашої наполегливої праці здійснюється безперебійне постачання електричної енергії споживачам, які добре відомі не лише в Україні а і по за її межами. Нас вже давно обрали як надійних постачальників електроенергії - ПрАТ «Вайдманн-МПФ», ПАТ «Кіровоградграніт», ПОГ АПВТ «Фірма ЛАСКА», ПАТ НВП «РАДІЙ», ПАТ «ЕЛЬВОРТІ», ПАТ «ГІДРОСИЛА», ТОВ «Східні солодощі», ТОВ «Трелакс-пак».

Також діяльність компанії включає:

  • проведення заходів щодо зниження вартості споживаної електричної енергії;
  • аутсорсинг по обслуговуванню абонентів, забезпечення процедури технологічного приєднання, будівництво власної генерації, отримання статусу учасника ринку та створення власної енергопостачальної компанії (консалтинг), послуги оператора комерційного обліку для інших постачальників електричної енергі які щойно отримали ліцензію.
  • З докладним описом сфери діяльності компанії ви можете ознайомитись в розділі ПОСЛУГИ

    Ми маємо результативний досвід відстоювання інтересів наших замовників! Послуги

    Наші партнери
    Ми налагодили міцні партнерські відносини з кращими в своєму класі компаніями, кожна з яких принесла свої знання і досвід в нашу справу.