Про нас
ООО "Центренерго" – динамічно розвиваюча компанія.

Ми є членом Оптового ринку електричної енергії України. Основний вид діяльності компанії – постачання електричної енергії споживачам.

16.10.2018 року Постановою НКРЕКП за №1215 було затверджено видачу нової ліцензі на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу.


Постанова НКРЕКП

Також наша компанія досягла успіху у сфері інжинірингу та енергетичного аутсорсингу. Наша мета – допомогти споживачеві оптимізувати витрати на електропостачання виробництва. Працюємо виключно в інтересах обслуговуваних клієнтів!

Також діяльність компанії включає:

  • проведення заходів щодо зниження вартості споживаної електричної енергії;
  • аутсорсинг по обслуговуванню абонентів, забезпечення процедури технологічного приєднання, будівництво власної генерації, отримання статусу члена Оптового ринку електроенергії України та створення власної енергопостачальної компанії (консалтинг), а також послуги оператора для працюючих членів Оптового ринку електроенергії України.
  • З докладним описом сфери діяльності компанії ви можете ознайомитись в розділі ПОСЛУГИ

    Ми маємо результативний досвід відстоювання інтересів наших клієнтів! Послуги

    Наші партнери
    Ми налагодили міцні партнерські відносини з кращими в своєму класі компаніями, кожна з яких принесла свої знання і досвід в нашу справу.