Немає грошей на власний бізнес? Почни в кредит.

Альтернативна енергетика стає більш затребуваною і скористатися всіма її перевагами можна вже зараз. Для залучення до світу високих технологій та незалежності від громадських електричних мереж потрібно придбати сонячну електростанцію. Для того, щоб почати заробляти на цьому, досить почати продавати зайву вироблену електроенергію в загальну електромережу за «зеленим» тарифом.

Будівництво сонячних електростанцій - це крок на шляху до фінансової незалежності і власної справи, проте не кожен може дозволити собі капіталовкладення в цей проект. В першу чергу причиною цього є те, що не у всіх є достатньо грошей для реалізації даної ідеї. За підтримки «ТАСкомбанк» це можна виправити, так як вони пропонують своїм клієнтам зручну лізингову програму, скориставшись якою можна придбати і встановити станцію.

Завдяки високому рівня доходу фізична особа зможе не тільки погашати заборгованість, а й заробляти на цьому. Протягом 3-5 років нерухомість повністю окупиться, після чого перейде у власність покупця і продовжить приносити стабільний і впевнений дохід протягом багатьох років.

Основні характеристики програми кредитування

Відсоткова ставка в АТ «ТАСкомбанк» становить 24% річних, крім цього необхідно сплатити одноразову комісію банку при відкритті рахунку, яка становить 1,5% від суми кредиту. Оформляється лізинг тільки в гривні.

Крім цього в список додаткових витрат включено страхування життя і нерухомості, складання у нотаріуса заставного договору. Страхування життя обійдеться в 0,5% від суми грошової позики, страхування обладнання - 0,3% від його загальної вартості, а договір на заставу придбаного майна обійдеться клієнтові приблизно в 2 тисячі гривень.

Початковий внесок становить не менше 30% від суми кредиту, здійснювати платежі можна будь-яким зручним способом через відділення будь-якого банку, проте в «ТАСкомбанк» це буде безкоштовно, а в інших банках стягується їх стандартна комісія.

Вікове обмеження: від 21 року на момент відкриття лізингу, до 65 років на момент закінчення кредитування.

Способи погашення заборгованості як аннуїтетний, так і диференційований (класичний). Більш вигідним вважається другою. При простроченні регулярних платежів буде нараховуватися пеня, яка дорівнює подвійній обліковій ставці НБУ в день. Це невелика сума, однак гратися і затягувати з заборгованістю не варто, так як може виникнути конфліктна ситуація з банком.

Період дії лізингової програми становить від 1 до 10 років, штрафів за дострокове погашення немає, проте закрити заборгованість достроково можна не раніше, ніж через рік.

Оформити лізинговий продукт можуть як приватні особи, так і підприємці, за умови, що вони мають офіційний дохід і стаж понад півроку. У разі, коли фінансового доходу позичальника не вистачає можна взяти поручителя, але краще всього вибирати його серед родичів (чоловік-дружина, брат-сестра). Якщо взяти сторонньої людини, то відповідно з'являється багато додаткових питань з боку банку (ким він доводиться, в чому вигода поручителя і т.д.).

Кошти можуть переводитися банком безготівково покупцеві станції або ж продавцеві, а також на руки фізичній особі, якщо він бажає здійснити оплату самостійно.

На даний момент банк не обслуговує і не кредитує військовослужбовців і громадян проживають або мають прописку в АР Крим, Донецькій та Луганській областях.

Відмова в оформлення лізингової програми відбувається моментально, угода протягом тижня, за умови, що був наданий весь пакет документів. Якщо будуть потрібні додаткові документи або їх список буде неповним, то відповідно процес затягується. Щоб уникнути цього необхідно ознайомиться зі списком документів і підготувати їх перш, ніж іти в банк для оформлення лізингу.

Документи, що необхідні для отримання лізингу

Залежно від того, ким виступає фізична особа список необхідних документів буде відрізнятися.

Для найманого працівника це:

- Паспорт громадянина України позичальника та його чоловіка / дружини.

- Довідка про присвоєння реєстраційного номера облікової картки кредитоотримувача і його другої половини.

- Свідоцтво про шлюб або його розірвання.

- Свідоцтво про смерть одного з подружжя.

- Свідоцтво про народження дитини, якщо він ще неповнолітній.

- Довідка з місця роботи кожного з подружжя в якій вказується нарахований і фактичний дохід за останні півроку з помісячною розбивкою.

- Копії довідок про наявність діючих кредитів і заборгованості по них, кредитної історії позичальника.

- Довідка про рух коштів на особових рахунках в національній та іноземній валютах.

- Документи, що підтверджують додаткові доходи, якщо такі є (договори оренди, довідки про отримання аліментів і дотацій на дітей, виписки за поточними рахунками, зарплатних та депозитною карткою з банку і т.д.).

- Документи, що підтверджують наявність майна у власності.

Для підприємця:

- Паспорт громадянина України позичальника та його чоловіка / дружини.

- Довідка про присвоєння ідентифікаційного номера позичальника та його дружини / чоловіка.

- Свідоцтво про шлюб або його розірвання.

- Свідоцтво про смерть чоловіка / дружини.

- Свідоцтво про народження дитини, якщо він ще неповнолітній.

- Свідоцтво про державну реєстрацію суб'єкта підприємницької діяльності - фізичної особи.

- Свідоцтво про спрощену систему оподаткування / Патент / Свідоцтво платника ПДВ.

- Свідоцтво про взяття на облік платника податків за формою №4-ОПП.

- Поквартальні звіти / Декларації суб'єкта підприємницької діяльності з відміткою державної податкової інспекції.

- Довідка з податкової інспекції про розмір отриманого валового доходу і сплаченого податку за останній рік.

- Довідка з банку про наявність рахунків із зазначенням дати їх відкриття і виписки по цих рахунках за останні 12 місяців (обороти рахунку 2600).

- Документи, що підтверджують діяльність суб'єкта підприємницької діяльності.

- Копії довідок про наявність діючих кредитів і заборгованості по них, кредитної історії позичальника.

- Довідка про рух коштів на особових рахунках в національній та іноземній валютах.

- Документи, що підтверджують додаткові доходи, якщо такі є (договори оренди, довідки про отримання аліментів і дотацій на дітей, виписки за поточними рахунками, зарплатних та депозитною карткою з банку і т.д.).

- Документи, що підтверджують наявність майна у власності.

При належному бажанні практично кожен громадянин України може почати свій власний бізнес. Тепер для цього не потрібні неймовірні грошові суми для стартового капіталовкладення, адже реалізувати себе можна скориставшись лізинговою програмою від «ТАСкомбанк». Домашня сонячна електростанція - це не тільки можливість забезпечити енергетичну незалежність собі і своїй родині, а й відмінний бізнес-проект, дохід від якого забезпечений на довгі роки.